Hasret Kaldık İnce Düşüncelere: Adele Bir Hayranı İçin Konserini Durdurdu

Son zamanlarda biliyorsunuz ki sık sık konserlerde yaşanan olaylar gündemimize geliyor. Gerek sanatçılara fırlatılan eşyalar, gerek sanatçıların fırlattıkları eşyalar…Bir güzelliğe hasret kaldığımız şu günlerde zarifliğin vücut bulmuş hali Adele, bünyelerimize ilaç gibi geldi!??

İngiliz şarkıcı Adele’in güçlü sesini tanımayan yoktur.

Kendisi son yılların en güçlü kadın sanatçılarından birisi. Özellikle 2010’lu yıllarda popüler olmaya başlayan isim, bütün dünya tarafından tanınıyor neredeyse.

Adele’in dünya çapında verdiği konserler ise dolup taşıyor.

Zaten romantik şarkıları olan ismin konserlerinde oluşan duygu seli ise tarif edilemez. Ülkemizin uzağından yakınından geçmeyen ünlü ismin konser videolarını izlemekle yetiniyoruz bizde haliyle…

Adele’in konserlerinde ise sadece konser olmuyor. Nasıl yani???

Hayranlarıyla sohbet etmeyi seven ismin bazen konserlerinde uzun uzun konuştuğu da dikkatlerden kaçmıyor. Ayrıca sadece şarkısını söyleyip giden isimlerden de değil. Hayranlarına karşı oldukça dikkatli, özenli, şefkatli, düşünceli ve bilimum güzellikler işte!

Tabi son zamanlarda yaşanan şiddet olaylarından sonra konser haberleri pek de iç açıcı değil takdir edersiniz ki.

‘Neler olmuştu ki?’ diye soranlar için kısaca anlatalım;

Bu aralar biliyorsunuz ki konserlerde sanatçılara birtakım tuhaf eşya fırlatma modası var. Telefonda tutun da iç çamaşırlarına, hatta ayakkabıya kadar.

Bu olayların en ilginci de Cardi B konserinde yaşanmıştı. Hayranlarından kendisine su fırlatmasını isteyen şarkıcı, hayranının su fırlatması üzerine kendisine elindeki mikrofonu bir hıcımla fırlatmıştı.

Hatta Adele de bu saçma sapan adete isyan eden ünlülerden biri olmuştu.

Ünlü isim konserinde ‘Hadi cesaretiniz varsa bana bir şey fırlatın’ dedikten sonra  ‘Sanatçılara bir şeyler atmayı bırakın!’ diye çağrıda bulunmuştu.

O anlar ise bir hayranı tarafından sosyal medyada paylaşılmıştı.

Bugün sosyal medyada yayılan görüntülerde, Adele’in bir hayranını korumak için konseri durdurduğu görüldü.

Adele, Vegas konserinde ‘Water Under The Bridge’ şarkısını seslendirirken bir hayranının korumalar tarafından rahatsız edildiğini fark etmesi üzerine şarkısını yarıda kesti. 

Hayranını rahat bırakması için korumayı uyaran ünlü isim, hayranın rahatladığını gördükten sonra şarkısına devam etti.

O anlar hayranların kamerasına ise böyle yansıdı;

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x